SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşkur’dan okullara 420 personel

İşkur’dan okullara 420 personel

İşkur tarafından işsizlikle mücadele için geliştirilen “Toplum Yararına Çalışma Projesi” tüm hızıyla sürüyor. Proje kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İşkur işbirliğinde yürütülen çalışmayla, 2015-2016 eğitim öğretim yılında okullarda 420 hizmetli personel görev yapacak.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, müdür yardımcıları İrfan Sarık ve Alaettin Dişli ile birlikte İşkur İl Müdürü Tekin Kaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, TYÇP’nin işsizlere iş imkanı sağlamasının yanında, ilimiz genelindeki okulların yardımcı personel ihtiyacının karşılanması açısından çok verimli bir proje olduğunu belirterek, projenin geliştirilmesinde ve yürütülmesinde emeği geçen İşkur ve milli eğitim yöneticilerine teşekkür etti. Kuntoğlu 2015-2016 eğitim yılında proje kapsamında 420 hizmetli personelin okullarda görev yapacağını belirterek, kadrolu personellerle birlikte okullarda yardımcı personel ihtiyacının da önemli ölçüde giderilmiş olacağını ifade etti. 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.