SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşbirliği Protokolleri İmzalandı.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı içinde yapılacak faaliyetlerle ilgili olarak İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi ve Okan Üniversitesi’yle ayrı ayrı işbirliği protokolü imzaladı.
İşbirliği Protokolleri İmzalandı.

İlim Yayma Cemiyeti

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi Başkanı Dr. Vadettin Aktaş arasında imzalanan işbirliği protokolüne göre; Halk Eğitim Merkezleri ve Mesleki Eğitim Merkezlerinde, İlim Yayma Cemiyetine bağlı yurtlarda barınan öğrencilerle, ilimiz genelindeki gençlere ve çocuklara yönelik çeşitli alanlarda beceri kursları açılacak.

Okan Üniversitesi

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile Okan Üniversitesi Tanıtım Müdürü Servet Gülsün Şirin arasında imzalanan işbirliği protokolüne göre; Okan Üniversitesi tarafından ilimiz genelindeki tüm lise 12. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak 17 Şubat 2017 tarihinde YGS deneme sınavı yapılacak. Sınavla ilgili tüm materyallerin hazırlanması ve sınav sonucuyla ilgili optik değerlendirmeler Okan Üniversitesi tarafından ücretsiz temin edilecek.

27-10-201627-10-201627-10-2016

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.