SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

2015-2016 Eğitim öğretim yılının ilk ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu başkanlığında yapılan toplantıya, il milli eğitim yöneticileri ile 16 ilçenin milli eğitim müdürleri katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, amaçlarının il genelindeki eğitim kalitesini ve başarısını arttırmak olduğunu belirterek, tüm eğitim yöneticilerinden bu amaç doğrultusunda görev yapmasını istedi. Toplantıda okulların TEOG ve LYS sınav sonuçlarının analizi ayrıntılı bir şekilde yapılırken, önümüzdeki iki yıl boyunca uygulanacak “Topyekün İyileştirme Projesi” hakkında bilgi verildi.

İlçe milli eğitim müdürleri toplantısına Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ile PTT Genel Müdürlüğünden yetkililer katılarak, eğitime yönelik çalışmaları hakkında sunum yaptılar.

 

Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliği yaptığı ilçe milli eğitim müdürleri toplantıları her ay farklı bir ilçede yapılacak.

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.