SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzün Hendek Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüzün Hendek Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu Hendek ilçesine yaptığı ziyarette, İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ayrı ayrı ziyaret etti.

 

İlçedeki eğitim faaliyetlerinin görüşüldüğü ziyaretlere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Gevher, Şube Müdürü Osman Cansız ve Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan da eşlik etti.

 

Geçtiğimiz ağustos ayında Geyve Kaymakamlığından Hendek Kaymakamlığına atanan İdris Akbıyık, ilçedeki eğitim faaliyetlerine her zaman destek verdiklerini belirterek, bu konuda il milli eğitim müdürlüğü ve ilçe milli eğitim müdürlüğüyle birlikte hareket ettiklerini ifade etti.

 

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’de İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu ifade ederek; “Eğitim bizim için çok önemlidir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın en iyi eğitimi almaları için elimizden gelen desteği yapmaya hazırız. Gelecek nesillere en iyi eğitim öğretim ortamını bırakmak birinci önceliğimizdir. Bu konuda da il milli eğitim müdürlüğümüz ile uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu Hendek ilçesine gerçekleştirdiği ziyaretlerde, İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ile ilçenin eğitim faaliyetleri konusunda faydalı görüşmeler yaptıklarını belirterek, Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin de bulunduğu Hendek ilçesinde eğitim kalitesini daha da arttırmak için çalışacaklarını söyledi. 

 

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.