SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzden Okul Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürümüzden Okul Ziyaretleri

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu her gün mesaisinin sabah bölümünü okul ziyaretlerine ayırıyor. Habersiz bir şekilde okulları ziyaret eden Kuntoğlu, yaz dönemini tadilat, bakım ve onarım işleriyle geçiren okullarımızın 2015-2016 eğitim öğretim yılına hazır olduğunu söyledi.

 

Okul ziyaretlerinden birini Budaklar İlkokuluna gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, okulda hummalı bir çalışmayla karşılaştı. Okul müdürü Kenan Ziya Kara, müdür yardımcısı Selman Barış ve hizmetli personel Süleyman İlten’i elinde fırça boya-badana yaparken gören İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu, özverili çalışmalarından dolayı okul idaresini ve hizmetli personeli tebrik etti.

  

Ziyaretleri sırasında okulların ihtiyaçları hakkında bilgiler de alan Kuntoğlu, yeni eğitim öğretim yılının Kurban Bayramı sonrası 28 Eylül’de başlayacağını hatırlatarak, yaz dönemini çalışarak ve okullarının eksikliklerini tamamlayarak gideren tüm yöneticilere teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu’nun Budaklar İlkokulu ziyaretine şube müdürü Necmi Sağıroğlu da katıldı.

 

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.