SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’tan Sakaryaspor’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Nisan ayında ilimizde göreve başladığı ilk günden itibaren spora yakın ilgisiyle tanınan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakaryaspor’a da özel ilgi gösteriyor.
İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’tan Sakaryaspor’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Geçtiğimiz sezonun son maçlarında tribünde yerini alan ve Sakaryaspor’a desteğini gösteren Durmuş, yeni seçilen Sakaryaspor yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Kulüp binasında Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yeni sezon öncesi son hazırlıklarını yapan Sakaryaspor’a başarılar diledi. Cevat Ekşi başkanlığındaki Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyelerine de fedakarlık isteyen görevlerinin hayırlı olmasını temenni etti.

 

Sakarya ilinde şehir aidiyeti konusuna önem veren Durmuş, “Sakaryaspor bu şehrin ortak değeridir. Gördüğüm kadarıyla bu şehirde yaşayan herkesin Sakaryaspor’a yoğun ilgisi mevcut. Toplumun ortak değeri konumundaki Sakaryaspor’a her anlamda destek olmak hepimizin görevidir” dedi.

 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Engin Kahraman ve Coşkun Bakırtaş’ın da yer aldığı ziyarette Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, bu sezon iyi bir kadro kurmaya özen gösterdiklerini belirterek, şehirde yaşayan herkesin Sakaryaspor’dan şampiyonluk beklentisi içinde olduğunu, bu amaç doğrultusunda çalıştıklarını söyledi.

 

Sakaryaspor Başkanı Ekşi, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve müdür yardımcılarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, eğitimin desteğini almış olmaktan büyük memnunluk duyduğunu belirtti.

 

25-07-201825-07-201825-07-2018

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.