SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan Başkan Dişli’ye ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti  
İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan Başkan Dişli’ye ziyaret

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş ve Başkan Dişli, Sakarya’daki eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Atılacak adımların uzun vadede olması gerektiğine dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, “Bizler hedeflerimizi 2023 ve ilerisi için oluşturmak durumundayız. Bugün ortaöğretim çağında olan bir gencimiz, gelecekte bu ülkenin kaderinde söz sahibi olacak konuma gelecektir. Dolayısıyla, eğitim alanında ne kadar hassas ve profesyonel hareket edersek, bu ülkenin geleceği de bir o kadar sağlam temellere dayanacaktır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Geleceğe değer katacak bireyler yetiştirebilmemizin en önemli unsuru, çocuklarımızı yenilikçi eğitim olanakları ile buluşturarak onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bizlerde Adapazarı Belediyesi olarak, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik her türlü projenin içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte hareket ederek sorunların çözümü noktasında katkı sağlama devam edeceğiz. Bu vesile ile ben bir kez daha yeni görev yerinizde başarılar diliyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

19-04-201819-04-2018

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.