SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'dan Gaziler Derneğine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'dan Gaziler Derneğine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesine ziyarette bulundu. Ziyarette Müdürümüze derneğin onursal üyelik belgesi takdim edildi.

 

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Engin Kahraman ve Ozan Özkaya'nın da katıldığı ziyarette Dernek Başkanı Gazi Mustafa Çolak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gazi İbrahim Günaydı, Gazi Fatih Keleş, Gazi Yiğit Uçar anlamlı ziyaretinden dolayı İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ve eğitim camiasına teşekkür ettiler.

 

Gazilerimizin ülkemiz için büyük önem arz ettiğini belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz, bu topraklarda huzur içinde yaşamamızı gazilerimiz ve şehitlerimize borçlu olduğumuzu ifade etti.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüzün ziyaretinden ziyadesiyle mutlu olduklarını belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Gazi Mustafa Çolak, şanlı tarihimizle geleceğimiz arasındaki köprünün kurulmasında eğitim camiamızın çok önemli görev üstlendiğini belirterek İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı'nın liderliğinde tüm eğitimcilere teşekkürlerini iletti.

31-05-202231-05-202231-05-202231-05-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.