İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'dan Ara Tatil Mesajı
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı 11-15 Nisan tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla öğretmen ve öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'dan Ara Tatil Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_04/08160210_b307b458-d238-472f-8fae-4d4a0f0c3b5d.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı 11-15 Nisan tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla öğretmen ve öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı.
Öğretmen ve öğrencilere seslenen Müdürümüz Savaşçı mesajında şu ifadelere yer verdi:
Sevgili Öğrencilerim,
Umut, cesaret ve inançla sürdürdüğümüz eğitim yolculuğuna kısa bir ara veriyoruz.
#KitapSakarya projesiyle kitaplarla kurduğumuz dostluğun tatil boyunca da devam edeceğine inanıyor; aileniz ve sevdiklerinizle güzel, keyifli bir tatil geçirmenizi diliyorum.
Sevgilerimle...
Kıymetli Meslektaşlarım,
Bir hayat biçimine dönüştürdüğümüz mesleğimizi icra ederken gösterdiğiniz özveri ve emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor; ara tatilde Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve istifadenize sunulan Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) platformunda tamamlayacağınız seminer döneminde başarılar diliyorum.
Saygılarımla...