SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, TEKNOFEST 2022'de Sunum Özel Ödülü Alan Öğrencilerimizi Okullarında Ziyaret Etti

Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüz tarafından yürütülen #BilimSakarya projesi kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, TEKNOFEST 2022'de TEKNOFEST Karadeniz Sunum Özel Ödülü Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri M. Ali İpek, M.Talha Sözer ve Kayra Kurt'u okullarında ziyaret ederek tebrik etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, TEKNOFEST 2022'de Sunum Özel Ödülü Alan Öğrencilerimizi Okullarında Ziyaret Etti

  Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yürütücülüğünde düzenlenen TEKNOFEST Karadeniz'e Eğitim Teknolojileri kategorisinden katılan Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, öğretmenleri Ayhan Yağız danışmanlığında 33.800 proje arasından ilk 10 proje arasına girerek katılmaya hak kazandığı Samsun finallerinde Sanaldan Gerçeğe Eğitim Kampüsü projesi ile TEKNOFEST Karadeniz Sunum Özel Ödülü kazandılar.

 

  Salgın, olağanüstü durumlar ve her koşulda her türlü eğitim aşamalarına sahip sanal gerçeklik teknolojisi kullanılarak yapılmış çok fonksiyonlu bir sanal eğitim platformu geliştiren öğrencilerimizi tebrik eden Müdürümüz Savaşçı, gençlerimizin her daim yanında olduklarını, teknolojiyi takip ederek ülke geleceğine sahip çıkan öğrencilerimizle gurur duyduklarını ifade etti.  Bu yıl da #BilimSakarya projesi kapsamında çalışmalarımızın yürütüleceğini ifade eden Müdürümüz Savaşçı, gençlerimizin; değişen ve gelişen dünyada bilginin kaynağına nasıl ulaşabilecekleri, bunları nasıl değerlendirebilecekleri ve elde ettikleri bilgiyi kullanarak günlük yaşamda karşılaşacakları problemleri çözme becerilerini kazanmalarını amaçladıklarını belirtti.

17-09-202217-09-202217-09-202217-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.