SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şirinevler Ortaokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Adapazarı Şirinevler Ortaokulunda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıda okul yönetici ve öğretmenleri tarafından geçtiğimiz yılın faaliyetleri değerlendirilirken 2022-2023 yılı çalışmaları da planlandı. 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şirinevler Ortaokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı

  Müdürümüz Savaşçı, Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in talimatlarıyla bu yıl ilk defa temel eğitim düzeyindeki okullara verilen okul bazlı bütçeler sayesinde ihtiyaçların hızlıca giderilmesine imkân sağlandığını ifade etti. Öğrencilerimiz için hazırlanan yardımcı kaynak kitapların okulun ilk günü ücretsiz ders kitaplarıyla birlikte öğrencilere ulaştırılmasının çok önemli olduğunu söyledi. Öğrencilerimizin yardımcı kaynak kitapları en etkin şekilde kullanmaları ve faydalanmaları için öğretmenlerimizin gerekli yönlendirmeleri yapmasının önem arz ettiğine değindi.

 

  İlimize ayrılan büyük yatırım bütçesi sayesinde çok sayıda okulda bakım ve onarım çalışmalarının yaz dönemi boyunca başarıyla sürdürüldüğünü ifade eden Müdürümüz Savaşçı, çocuklarımızı güvenli ve donanımlı eğitim ortamlarına kavuşturmanın önceliğimiz olduğunu bir kez daha belirtti. 

 

  Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dilerken çocuklarımız için fedakârca destek veren öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize teşekkür etti.

05-09-202205-09-202205-09-202205-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.