SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı SAÜFEST Fuar Alanını Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı SAÜFEST Fuar Alanını Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, yoğun bir katılımla açılışı gerçekleştirilen SAÜFEST fuar alanını ikinci gününde de ziyaret ederek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.

 

SAÜFEST festival alanındaki İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün ve diğer kurumların stantlarını gezen Müdürümüz Savaşçı, fuar alanını ziyaret eden her kademeden öğrencilerimizle kitap, bilim, sanat ve spor üzerine sohbet etti.

 

SAÜFEST'e bilimsel alanda ödüllü projeleriyle katılan öğrencilerimiz ve danışman öğretmenlerimizle gurur duyduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, okullarımızda uygulanan #KitapSakarya, #SporSakarya, #SanatSakarya, #BilimSakarya, #ÖnceOkulÖncesi, #NEHİR ve #KendineAyna projelerinin temel amacının çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe en güzel şekilde hazırlamak olduğunu vurguladı.

 

Sakarya Valiliğimiz ve Sakarya Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla Sakarya Üniversitesinin öncülüğünde düzenlenen, millî eğitim camiasının da yüksek oranda katkı verdiği SAÜFEST'in çok önemli bir etkinlik olduğunu dile getiren Müdürümüz Savaşçı, festivali ziyaret eden öğrencilerimizin heyecanından ve öğrenmeye odaklı ilgilerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek kitapla, bilimle, sanatla ve sporla iç içe olan çocuklarımızın ortaya koyacakları başarılı çalışmalarla ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacaklarına inandığını belirtti.

 

Fuar alanı ziyaretinde öğrencilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşan Müdürümüz Savaşçı, öğrenci ve öğretmenlerimizle günün anısına fotoğraf çektirdi.

 

Ziyaretlerde Müdürümüz Savaşçı'ya Temel Eğitim ve Ortaöğretim Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Duran Yüce de eşlik etti.

10-05-202210-05-202210-05-202210-05-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.