SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Rahmet ve bereket ayının ardından bizi büyük sevinç ve mutluluğa sevk eden Ramazan-ı Şerif'in mührü Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Milletimiz, birçok ilimizi etkileyen ve asrın felaketi olarak değerlendirilen depremlerin ardından yardımlaşma ve dayanışma  ruhu ile birleşerek adeta asrın dayanışmasını gösterdi. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın en müstesna örneklerinin yaşandığı bu dayanışma ruhu Ramazan ayı boyunca da devam etti. 

 

Şimdi de Ramazan Bayramı'nın bizlere ilham ettiği yardımlaşma ve dayanışma duygusunu, heyecan ve sevincini hep birlikte idrak ediyoruz. Sakarya eğitim ailesi olarak; evlatlarımızı bu ruh ve bilinçle yetiştirmeyi, millî ve manevi iklimimizin güzelliklerini onlardan aldığımız güç ve heyecanla geleceğe taşımayı gaye ediniyoruz.

 

Bu düşüncelerle başta kıymetli meslektaşlarım ve değerli öğrencilerim olmak üzere milletimizin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, sağlıkla tekrar ulaşmak duasıyla İslâm âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI 

İl Millî Eğitim Müdürü

21-04-2023

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.