SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ozanlar Anaokulunda Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ozanlar Anaokulunda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıda okul yönetici ve öğretmenleri tarafından geçtiğimiz yılın faaliyetleri değerlendirilirken 2022-2023 yılı çalışmaları da planlandı. 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ozanlar Anaokulunda Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı

  Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in eğitimde fırsat eşitliği konusu üzerinde hassasiyetle durduğu okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması amacına yönelik planlanan çalışmalara değinildi. 

  Yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan okullarımızda yapılan bakım onarım çalışmaların tamanlandığı ifade edildi. 

 

  Müdürümüz Savaşçı, Bakanlığımızın yatırım programında Sakarya'mıza 21 yeni anaokulu projesinin yer aldığını ve beş yaş okullaşma oranının yüzde yüze ulaşması için çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti. Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in talimatlarıyla ilk defa temel eğitim okullarına okul bazlı bütçe sağlanmış olmasının okullarımızın ihtiyaçlarının hızlı şekilde giderilmesine imkân verdiğini belirtti.

 

  Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dilerken çocuklarımız için fedakârca destek veren öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize teşekkür etti.

05-09-202205-09-202205-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.