SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Ortaöğretim Ders Kitapları Komisyonlarını Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, Ortaöğretim Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Yazım Komisyonlarında görevli öğretmenlerimizle bir araya geldi. 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Ortaöğretim Ders Kitapları Komisyonlarını Ziyaret Etti

  2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirme yapılan toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Salih GÜVENDİ ve komisyonlarda görev alan öğretmenler katıldı.

 

  Fizik, biyoloji, matematik gibi ders kitaplarının yanında Geleceğin Enerji Sistemleri Taslak Programı, Coğrafya Taslak Kitabı, Beceri Temelli Etkinlik Kitabı, Düşünüyorum Tematik Çalışma Kitabı ve TÜBİTAK Ders Kitabı üzerinde yapılan çalışmaların ayrıntılarıyla ilgili bilgi alan Müdürümüz Savaşçı, bu kitaplardan öğrenci ve öğretmenlerimizin en üst seviyede faydalanmaları için gerekli hassasiyetin gösterildiğini ifade etti.

 

  Taslak çalışmaların tamamlanması ve yeni çalışmaların başlatılabilmesi için Müdürlüğümüzün tüm olanaklarının seferber edileceğini belirten Müdürümüz Savaşçı, komisyonlarda görev alan öğretmenlere gayretleri için teşekkür etti.

09-09-202209-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.