SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Ölçme ve Değerlendirme Merkezini Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sakarya Ölçme ve Değerlendirme Merkezini ziyaret ederek 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı'nda yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Ölçme ve Değerlendirme Merkezini Ziyaret Etti

  Toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi, Sakarya Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Volkan Turgut ve Ölçme ve Değerlendirme Merkezi çalışanları katıldı.

 

  NEHİR Projesi kapsamında yapılacak 8. ve 12. sınıf düzeylerindeki "Kazanım Değerlendirme Uygulamaları, Beceri Ölçeği Uygulaması ve Teşhis Testi Uygulaması"nın ayrıntılarını dinleyen Müdürümüz Savaşçı, NEHİR projesi kapsamında yapılan çalışmaların öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz nezdinde son derece memnuniyetle karşılandığını ifade etti.

 

  Yeni eğitim-öğretim yılının daha verimli geçmesi için gereken tüm hazırlıkların yapıldığını ifade eden Müdürümüz Savaşçı, projelerin geliştirilerek devam edeceğini belirtti.

08-09-202208-09-202208-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.