SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının ilk haftası dolayısıyla İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesini ziyaret etti.  
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

  Öğrencilerimizin sınıflarında derslerine misafir olan Müdürümüz Savaşçı, akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirtti. Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında 12. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının gerçekleştirileceğini ifade etti. İzleme Sınavları sonunda YKS son prova uygulamasıyla da öğrencilerimize gerçek bir sınav deneyimi yaşatıldığını hatırlatan Müdürümüz Savaşçı, #NehirProjesi ile öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasının yanı sıra sınav heyecanını yenme ve sınav tecrübesi kazanmaları için rehberlik faaliyetleri de gerçekleştirildiğini söyledi.

 

  Müdürümüz Savaşçı, Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in talimatlarıyla bugünden itibaren öğretmenlerimizin, öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimle konaklayabilecek olmasına yönelik çalışma dolayısıyla Millî Eğitim Bakanlığımıza ve Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e şükranlarını sunduğunu ifade ederken yapılan düzenlemenin tüm öğretmenlerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

15-09-202215-09-202215-09-202215-09-202215-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.