SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Kutlama Mesajı Yayımladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.  
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Kutlama Mesajı Yayımladı

30 Ağustos, aziz milletimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yokluklara rağmen azim, inanç ve kararlılıkla yurdunu müdafaa ederek zafere koştuğu gündür. 

Milletimiz, tüm imkânsızlıklara rağmen kazandığı bu zaferle, bize yurt kılınan topraklarımızın ezelî ve ebedî vatanımız olduğunu bir kez daha tescil etmiştir.

30 Ağustos Zaferi'ne ilham veren ruh, inanç ve irade, 100 yıl önce olduğu gibi bugünümüze ve geleceğimize de istikamet çizmektedir.

 

100. yıl dönümü vesilesiyle milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm İstiklal Harbi kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

 

29-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.