SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ COŞKUN BAKIRTAŞ'IN YIL SONU KARNE MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ COŞKUN BAKIRTAŞ'IN YIL SONU KARNE MESAJI

Sevgili Öğrencilerim,

Bir eğitim-öğretim yılını daha tamamladınız. Bizim bütün çabamız sizler için. Sizleri millî ve manevi değerlere sahip, çağın bilgi ve becerileriyle donatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. "Türkiye Yüzyılı" sizlerin durmaksızın çalışmasıyla inşa edilecek ve ülkemizin geleceği sizlerle şekillenecek. Sizler geleceğimizin yapı taşlarısınız. Yeter ki bilgiye, araştırmaya, öğrenmeye ve gelişime olan merak, inanç ve güveniniz daima var olsun. Bu noktada yaz tatilinde; dinlenmek, kendinizi ve becerilerinizi tanımak ve geliştirmek, ilgi alanlarınıza göre yarınlarınızı güzelleştirmek için de iyi bir fırsat olarak görmenizi dilerim. Mutlu, keyifli ve heyecan dolu bir tatil geçirmenizi tüm kalbimle istiyorum ve hayallerinizin peşinden koşacağınız yeni eğitim- öğretim yılına da sağlıkla kavuşmanızı temenni ediyorum.

Değerli Velilerimiz,

Eğitim-öğretimin önemli bir unsuru olarak sizlere de yavrularımız için gösterdiğiniz gayretten ötürü minnettarım.  Her birey farklı gelişir ve farklı öğrenir. Bu sebeple ebeveynler çocuklarını iyi tanıyarak onların ilgi ve yeteneklerinin farkına varmasına her daim destek olmalıdır. Yarınlarımızı şekillendirecek olan evlatlarımız, en çok ailelerinden alacağı destekle mutlu olurlar. Her geçen gün daha iyiye ulaşmamıza destek olan velilerimize de teşekkürlerimi sunuyor ve huzurlu bir tatil diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Yorucu ama bir o kadar başarılı bir eğitim-öğretim yılını birlikte tamamladık. El birliği ve gönül birliğiyle ulusal ve uluslararası başarılı çalışmalara imza attık. Bu süreçte en büyük pay özveriyle çabalayan siz değerli meslektaşlarımın. Emeğini, alın terini ve yüreğini ortaya koyan öğretmenlerime tek tek teşekkür ederim ve keyif ve sağlık dolu bir tatil geçirmelerini diliyorum.

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.