SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu’nun ikinci dönem toplantısı Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker Başkanlığında Adapazarı Halk Eğitim Merkezi’nde yapıldı.
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı

Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Hayat Boyu Öğrenme Hizmetlerinden Sorumlu İl Milli Şube Müdürü Mehmet Taşkıran yapılan çalışmalar hakkında komisyon üyelerine bilgiler verdi.

30 kurum yetkilisinin katıldığı toplantıda, hayat boyu öğrenme alanında eğitim öğretim yılının birinci döneminde yapılan çalışmalar değerlendirilirken, ikinci dönemde yapılacak faaliyetlerin planlaması ve kurumlararası işbirliği konuları görüşüldü.

Toplantıya evsahipliği yapan Adapazarı Halk Eğitim Merkezi’nin faaliyetleri hakkında kurum yöneticilerinden bilgiler alan Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker’e kursiyerler tarafından yapılan bir tablo hediye edildi.

Toplantıya kimler katıldı?

Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker’in başkanlık yaptığı İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısına; Büyükşehir Belediyesi, 1.Piyade Tugay Komutanlığı, Sakarya Üniversitesi, Cumhuriyet Başsavcılığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Sakarya İş Kurumu Müdürlüğü, Orman ve Su İşleri İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanlığı, Türk Eğitim Sen Şube Başkanlığı, Eğitim Sen Şube Başkanlığı, Vakıfkent TOKİ İlkokulu, Nuri Bayar Ortaokulu, Serdivan Anadolu Lisesi, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Adapazarı Halk Eğitim Merkezi, Serdivan Halk Eğitim Merkezi, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi, Yeni Hayat Paralimpik Engelli Spor Kulübü Derneği, Sakarya Yerel Kültür Derneği yetkilileri katıldı. 

29-02-201629-02-201629-02-201629-02-201629-02-201629-02-201629-02-2016

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.