SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHH’den Kuntoğlu’na Teşekkür Plaketi

İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Sebahattin Aydın, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret ederek, “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesine gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.
İHH’den Kuntoğlu’na Teşekkür Plaketi

İHH’nin ülke genelinde yürüttüğü “Her sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesinin Sakarya ilinde başarıyla uygulandığını belirten İHH İl Temsilcisi Sebahattin Aydın, projeye destek olan okul yöneticilerine, öğretmenlere ve kumbaralara attıkları harçlıklarıyla yetim kardeşlerine destek sağlayan tüm öğrencilere teşekkür ederken, projenin başarıya ulaşmasında İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu başta olmak üzere tüm eğitim camiasının büyük payı olduğunu söyledi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ise eğitimin en önemli amaçlarından birinin çocuklarımızı vatanına milletine faydalı, iyiliksever insanlar olarak yetiştirmek olduğunu ifade ederek, bu projeyle okullarımızdaki öğrencilerin hiç görmedikleri kardeşleriyle gönül bağı kurmasından büyük mutluluk duyduklarını kaydetti. 

05-01-201605-01-201605-01-2016

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.