SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sakarya MEM'in e-Dergisinin 3.Sayısı Yayında
Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler birimi tarafından iki ayda bir yayımlanacak olan "81 Çalıkuşu Sakarya" isimli e-derginin üçüncü sayısı bugün yayımlandı.![Sakarya MEM'in e-Dergisinin 3.Sayısı Yayında](/meb_iys_dosyalar/2022_04/30150334_manset.jpg)
Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler birimi tarafından iki ayda bir yayımlanacak olan "81 Çalıkuşu Sakarya" isimli e-derginin üçüncü sayısı bugün yayımlandı.
Müdürlüğümüz web sitesinde yayımlanan e-dergiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.