SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Telafi Programını Çok Sevdi

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, okul ziyaretleri kapsamında Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin "Telafide Ben de Varım" etkinliklerine katıldı.
Öğrenciler Telafi Programını Çok Sevdi

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, okul ziyaretleri kapsamında Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin "Telafide Ben de Varım" etkinliklerine katıldı.

 

5 Temmuz'da başlayan ve 31 Ağustos'ta sona erecek "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında 29 farklı kategoride 170 etkinliğin uygulandığı Mithatpaşa Ortaokulunda; bahçede futbol, ritim ve halk oyunları, satranç, gitar, Kur'an Öğretimi dersleriyle duvar resmi çalışmasına katılan Durmuş, yaz döneminde okulları şenlendiren öğrencilerin etkinliklere severek katılmasından büyük memnunluk duyduğunu belirtti.

 

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Engin Kahraman ve Pınar Bulut, Adapazarı İlçe MEM Şube Müdürü Hasan Büyükbaş, Okul Müdürü Hüseyin Mutlu, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerin de hazır bulunduğu ziyarette çocuklarla birlikte olan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş; Destekleme ve Yetiştirme Kurslarındaki öğrencileri de sınıflarında ziyaret etti.

 

Salgın döneminde okuldan ve sosyal yaşamdan uzak kalan öğrencilerin yaz dönemindeki telafi programlarına coşkulu katılımlarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuş, "Yaz tatilinden feragat ederek öğrencilerin kalbine, ruhuna ve aklına hitap eden tüm öğretmen arkadaşlarımı onlara çok güzel ortamlar hazırlayan okul yöneticilerimizi kutluyorum. Ziyaret ettiğim bu etkinliklerde çocuklarımızın okul ortamlarına hazır olduklarını ve yüz yüze eğitim için sabırsızlandıklarını görmekten ayrıca mutluluk duydum." dedi.

 

 

Mithatpaşa Ortaokuluna yaptığı ziyareti sosyal medya hesaplarından da paylaşan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, "Bilgiyi oyunlaştırarak sevdiren meslektaşlarımla, aklını pıt pıt atan kalbiyle yönetme yolundaki çocuklarımla #telafidebendevarım. DYK sınıflarındaki çocuklarıma destek niteliğinde notlar yetiştirdim: Yükseklere, uçarak ulaşmanızı istediğimiz için kanat çırpmayı öğretiyoruz size. Ancak uçabilenler de canımız, kanadı kırılanlar da... Başarı, "yedi kez düşse de sekiz kez kalkmayı" bilenlerindir. Etkinliklerini "Yönetici, öğretmen, öğrenci ve veli iş birliği ile eğitim süreçlerinde çözümcül yaklaşımlar... HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ" temasıyla yürüten okulumuzu başarılarından dolayı tebrik ediyorum." dedi.

18-08-202118-08-202118-08-202118-08-202118-08-202118-08-202118-08-202118-08-202118-08-202118-08-2021

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.