SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Durmuş'tan Karasu'da Okul Ziyaretleri

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, üretim atölyesi açılışı için gittiği Karasu'da okul ziyaretlerinde de bulundu.
Durmuş'tan Karasu'da Okul Ziyaretleri

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, üretim atölyesi açılışı için gittiği Karasu'da okul ziyaretlerinde de bulundu.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Çetin Turhan, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Pınar Bulut ve Şube Müdürü Sedat Bezci'nin eşlik ettiği program kapsamında Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu, yeni yapılan Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İnönü İlkokulu ziyaret edildi.

 

Pandemi sürecinde cerrahi maske üretimiyle dikkat çeken Karadeniz MTAL'de incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a Okul Müdürü Canan Başaran tarafından bilgi verildi. Bugüne kadar 769 bin 271 maske üretimi gerçekleştirdiklerini belirten Okul Müdürü Başaran, önümüzdeki süreçte yetişkin ve çocuklar için yıkanabilir maske, tek kullanımlık yatak çarşafı ve sedye örtüsü üretimlerine başlayacaklarını ifade etti.

 

Okul ziyaretlerinde yapımı yeni tamamlanan Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasında da incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, okul bünyesinde bu yıl sadece Sakarya'da açılan Türkiye'nin 39. endüstriyel otomasyon bölümünün ilimiz eğitimine hayırlı olması dileklerinde bulundu.

 

Okul ziyaretleriyle ilgili değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Karasu ilçesi eğitim camiasının son yıllarda özellikle mesleki eğitimde önemli başarılara imza atmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirterek özverili çalışmalarından dolayı ilçe millî eğitim müdürlüğü öncülüğünde tüm okul yöneticilerine, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

05-07-202005-07-202005-07-202005-07-202005-07-202005-07-202005-07-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.