SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimde Sevgi Dili ve Başarı
İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 4 Haziran Perşembe günü Saat 21.30'da Instagram Canlı Yayınında 'Eğitimde Sevgi Dili ve Başarı' konulu söyleşiye katılacak.![Eğitimde Sevgi Dili ve Başarı](/meb_iys_dosyalar/2020_06/03152537_4_haziran_perYembe_saat_21.30.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 4 Haziran Perşembe günü Saat 21.30'da Instagram Canlı Yayınında 'Eğitimde Sevgi Dili ve Başarı' konulu söyleşiye katılacak.
Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat Değer'in Moderatörlüğündeki söyleşi programı Istagram üzerinde @ogretmen.haber.official adresinden canlı yayınlanacak.