SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Geleceğim Hayal Gücümde Saklı' Fotoğraf Yarışmasının 4. Hafta Sonuçları Açıklandı.

Sakarya Çevrim İçi çalışmaları kapsamında düzenlenen "Geleceğim Hayal Gücümde Saklı" Fotoğraf Yarışması 4. Haftasında "100'ümüz Hayal Gücümüzle Gülsün" teması ile düzenlendi.


Sakarya Çevrim İçi çalışmaları kapsamında düzenlenen "Geleceğim Hayal Gücümde Saklı"

Fotoğraf Yarışması 4. Haftasında "100'ümüz Hayal Gücümüzle Gülsün" teması ile düzenlendi.

 

"Atatürk' ün dünyadaki tüm çocuklara armağan ettiği bayramımızın 100. yılında,  Sakarya'nın tüm çocuklarının evlerinde yaşayacağı bu coşkuyu gönüllerine sığdıramayıp bir fotoğraf karesine sığdırmaya var mısın? Bu bayram çocuklar ve çocuk kalanlar için. "Hayal gücümüz çocukluğumuzda saklı. Bakalım kimler bulacak? :)"

çağrısı ile düzenlenen yarışmaya gönderilen fotoğraflar arasından yapılan değerlendirme ile üç fotoğraf hediye almaya hak kazandı.

 

Yarışmada 'Geleceğimiz Bayrağımız' konulu fotoğrafı,  'Bayram Sevinci 100.Yıl Coşkusu Her Mekânda ve Şartta Bizimle' konulu fotoğraf, 'Neşe Doluyor İnsan' konulu fotoğraf  dördüncü haftanın kazananı oldular.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 'Geleceğim Hayal Gücüm de Saklı' fotoğraf yarışmasına her hafta öğrencilerimizin ilgisinin artmasından mutluluk duyduğunu ifade ederek, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimize akademik derslerinin yanı sıra sosyal kültürel faaliyetlerle ilgili de çok sayıda etkinlik hazırladıklarını ifade etti.

 

Durmuş bu süreçte il milli eğitim arge birimi başta olmak üzere ilimiz genelindeki tüm öğretmenlerimizin, okul yöneticilerimizin, ilçe milli eğitim müdürleri mizin üstün performans gösterdiklerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

28-04-202028-04-202028-04-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.