SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi Eğitici Eğitimi Başvurusu

Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi Eğitici Eğitimi Başvurusu

Öğretmenlerimizin, mesleki yeterliklerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek, etkili öğretim yöntem ve tekniklerini, öğrenci merkezli ve aktif öğrenme anlayışıyla sınıf içi uygulamalarda hayata geçirmesini sağlamak, sürekli öğrenen, bilgisini tazeleyen, becerilerini geliştiren rol model olmalarını desteklemek, zaman yönetimi, problem çözme ve sınıf yönetimi becerilerinin gelişmesini sağlamak amacıyla “Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi”nin çalışmalarına başlanmıştır.

Proje kapsamında Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen ve Teknoloji, İlköğretim Matematik, Matematik, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İmam Hatip Meslek Lisesi Dersleri, Sınıf, Sosyal Bilgiler, Tarih, Coğrafya, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi, Bilişim Teknolojileri, Felsefe, Müzik, Okul Öncesi, Teknoloji ve Tasarım alanlarından öğretmenler belirlenecektir. Belirlenen öğretmenlere, öğrenci merkezli eğitim, etkili öğretim yöntem ve teknikleri, aktif öğrenme anlayışı, kişisel ve mesleki gelişim konularını kapsayan program dahilinde eğitici eğitimleri yapılacaktır. Eğitici eğitimlerine katılan öğretmenlerimiz hazırlanan eğitim içeriklerini aktif öğrenme anlayışı çerçevesinde görev yaptıkları illerdeki öğretmenlere aktaracaklardır.

Bu kapsamda, ilimizde bulunan öğretmenlerden eğitici olarak görev almak isteyen öğretmenlerin başvurularını yapabilmeleri amacıyla https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?919 adresinde başvuru ekranı oluşturulmuştur. 

     Başvurular; 15 Ocak 2018 - 09 Mart 2018 tarihleri arasında alınacaktır.

NOT: Daha önce yapılan başvurular geçersiz sayıldığından tekrar başvuru yapmak gerekmektedir. 

Başvuru için tıklayınız.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.