SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hendek Yeşilyurt İlkokuluna Ziyaret

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak, dezavantajlı durumları avantaja dönüştürmek, öğrencilere daha iyi bir eğitim ortamı sunmak amacıyla ilimiz genelinde tüm okullarda 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazırlıklar kapsamında iyileştirme çalışmaları devam ediyor. 
Hendek Yeşilyurt İlkokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Hendek Yeşilyurt İlkokuluna bu kapsamda bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Hendek Yeşilyurt İlkokulu ziyaretinde okul yöneticileri ile 2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları hakkında istişarede bulunan Müdürümüz Savaşçı, okul ortamlarının öğrencilerimiz için büyük önem taşıdığını bu hususta ilimizde fiziki iyileştirme çalışmalarının Bakanlığımızın destekleriyle mümkün olan en kısa sürede bitirilmesi yönünde çalışmaların hassasiyetle sürdürüldüğünü söyledi. 

 

Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in okul müdürlerine hitaben "Sizlerin bizim bu adımımıza koşarak cevap verdiğinizi görmekten büyük mutluluk duyuyorum." sözlerini hatırlatan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, okul yöneticilerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Okul ziyaretinde Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya Hendek İlçe Millî Eğitim Müdürü Sabri Doğan ve İnşaat ve Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç da eşlik etti.

19-07-202219-07-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.