SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

4 Şubat Çarşamba günü görevine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu’na eğitim camiasından ve il protokolünden “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor.
“Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Ziyaretler kapsamında; Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten; Karapürçek Kaymakamı Yusuf İzci, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakkı Doğramacı; İl Müftüsü İlyas Serenli, Müftü Yardımcısı Nejdet Arman; Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi Gökcan ve halk eğitim yöneticileri; Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aziz Demir ve yöneticileri; Camili Mahallesindeki okulların yer aldığı 6.Eğitim Bölgesi Okul Müdürleri; Özel Doğa Koleji Kurucusu Kenan Taçyıldız ve okul müdürleri; Uzman Psikolog Özkan Şenol ve Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Tellioğlu müdürümüzü ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileğinde bulundular.

 

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, Sakarya’ya atanması dolayısıyla ilk günden itibaren devam eden ziyaretler nedeniyle; kaymakamlara, belediye başkanlarına, kamu kurum ve kuruluşların yöneticilerine, eğitim camiasında görev yapan tüm yönetici, öğretmen ve velilere teşekkür ederken, “Eğitimin bütün kademelerinde hizmet etmiş bir eğitimci olarak, Sakarya ilimizi yeni bir anlayışla hep birlikte bir adım daha ileri götürmenin mücadelesini vereceğiz.” dedi. 

 

 

  

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.