SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırlı Olsun Ziyaretleri

3 Nisan Salı Günü Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Fazilet Durmuş’a “Hayırlı Olsun” ziyaretleri yapılıyor.
Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Ziyaretler kapsamında; Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ile Taraklı Belediye Meclis Üyeleri ilimizin yeni İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

Ziyarette kendisi de emekli eğitimci olan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, ilçeyi tanıtan kitaplar ve ilçenin marka olmuş yöresel ürünlerinden hediye etti.

Taraklı heyetinin ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu belirten Fazilet Durmuş, köklü bir tarihe sahip olan ve huzur başkenti olarak tanınan Taraklı’yı yakın zamanda ziyaret edeceğini söyledi.

Yeni İl Milli Eğitim Müdürümüz Durmuş’u ilk ziyaret edenler arasında Eğitim Bir Sen Sakarya Şubesi yöneticileri de vardı.

Şube Başkanı Murat Mengen ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı ziyarette, ilimizde eğitim çalışanlarının yetkili sendikası Eğitim Bir Sen’in çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Sendika Başkanı Murat Mengen ve yönetim kurulu üyeleri, ilimiz eğitimine yönelik yapılacak tüm hizmetlerin yanında ve destekçisi olduklarını ifade ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilciliği yöneticileri, göreve yeni başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

TÜGVA yöneticileri vakıf çalışmaları hakkında bilgi verirken, eğitime yönelik çalışmalarda her zaman İl Milli Eğitim camiasının yanında olduklarını belirttiler.

Gün içerisinde yoğun geçen ziyaret trafiğinde, ilimizin tanınmış isimlerinden Sakarya Şairler ve Yazarlar Dayanışma Derneği SAYBİR’in kurucu başkanı, şair ve yazar işadamı Halil Müftüoğlu ve dernek yöneticileri ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a yeni görevinde başarılar dilediler.

Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir ve Şube Müdürü Engin Pınarbaş, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Sakarya’da görevine başlaması dolayısıyla ziyaret ederek, çiçek göndererek, telefonla ve mesaj yoluyla başarı dileklerini ileten herkese çok teşekkür etti. 

06-04-201806-04-201806-04-201806-04-201806-04-201806-04-201806-04-2018

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.