SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güneşler Mahallesi'nde Yapımı Devam Eden Okul İnşaatı Ziyareti

Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Adapazarı ilçesi Güneşler Mahallesi'nde yapımı devam eden 24 derslikli okul inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 
Güneşler Mahallesi'nde Yapımı Devam Eden Okul İnşaatı Ziyareti

Ziyarette Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ile İnşaat ve Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya eşlik etti.

İnşaat yapım aşamalarıyla ilgili yetkililerden bilgi alan Müdürümüz Savaşçı, öğrencilerimizin yüksek yararına olacak şekilde çalışmaların sürdürüldüğünü ve takiplerinin titizlikle yapıldığını belirtti.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in de ifade ettiği üzere Devletimiz tüm imkânlarıyla çocuklarımızın çok daha müreffeh ve ihtiyaçları karşılanmış bir ortamda eğitim-öğretim alması için şu ana kadar nasıl destek veriyorsa bundan sonra da çok daha güçlü bir şekilde destek olmaya devam edeceğini söyleyen Müdürümüz Savaşçı, öğrencilerimizin teknolojik alt yapıya uygun, modern okul ve sınıflarda eğitim görmeleri için Millî Eğitim Bakanlığımızca tüm imkânların seferber edildiğini ifade etti.

29-08-202229-08-202229-08-202229-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.