SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.
Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

  Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Müdürümüz Savaşçı, öğrencilerin derslerine konuk olarak yeni eğitim-öğretim dönemi için başarılar diledi. Öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirterek Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında 8. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının gerçekleştirileceğini ifade etti. #NehirProjesi ile öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasının yanı sıra sınav heyecanını yenme ve sınav tecrübesi kazanmaları için rehberlik faaliyetleri de gerçekleştirildiğini söyledi.

 

  Ziyareti esnasında okul kütüphanesini de gezen Müdürümüz Savaşçı, kitap okuyan öğrencilerimizle sohbet etti. Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #KitapSakarya projesinin bu sene de devam ettiğini ve okullarımızda her hafta bir ders saatinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildiğini belirtti. Aynı anda farklı ortamlarda benzer duyguları yaşamamızı sağlayan bu projenin öğrencilerimize yeni ufuklar açtığını ve kitap okuma alışkanlığı kazandırdığına değindi.

 

  Temel Eğitimde 10 Bin Okul projesi kapsamında okula yeni açılan Bilişim Teknolojileri Sınıfını da gezen Müdürümüz Savaşçı, ana sınıfı öğrencilerinin etkinliklerine misafir oldu. Yeni eğitim-öğretim yılının başarılı olması temennisinde bulundu.

22-09-202222-09-202222-09-202222-09-202222-09-202222-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.