SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Müdür Yıldırım’dan Okul Ziyaretleri

Mesleki Eğitim Sorunları İstişare Toplantısı için ilimize gelen MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Yıldırım ile Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Ertuğrul Geçgil, düzenlenen toplantı sonrasında Sapanca ilçesindeki mesleki eğitim okullarını ziyaret ettiler.
Genel Müdür Yıldırım’dan Okul Ziyaretleri

Genel Müdür Yıldırım ve beraberindekilerin ilk ziyareti Sapanca METEM’e oldu. Mesleki Teknik Eğitim Merkezi’nin atölyelerini ve dersliklerini gezen Genel Müdür Osman Yıldırım okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerden eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Yıldırım ikinci ziyaretini eski adıyla Sağlık Meslek Lisesi olan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gerçekleştirdi. Okul yönetiminin geçtiğimiz aylarda okulda yaptığı yenileme çalışmalarını yerinde gören Genel Müdür Yıldırım’a okul müdürü Zafer Levent Soyhan tarafından eğitim faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Okulun eğitim başarısını ve çalışmalarını beğendiğini dile getiren Genel Müdür Yıldırım, mesleki ve teknik eğitim okullarındaki eğitim kalitesinin ve başarısının önümüzdeki dönemde daha da artacağını belirtti.

 

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Yıldırım, Daire Başkanı Ertuğrul Geçgil, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, okul ziyaretlerinin ardından Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım ve Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’i ziyaret ettiler.

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.