SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fikri Mülkiyet Hakları Atölyesi Düzenlendi.

Bakanlığımız ile Türk Patent ve Marka Kurumu işbirliğinde imzalanan işbirliği protokol doğrultusunda, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde ilçelerimizde kurulan İlçe Sınai Mülkiyet Birimleri'nde, Mesleki Eğitim ve Ortaöğretim kurumlarında görevli öğretmenlerimizle "Fikri Mülkiyet Hakları Atölyesi düzenlendi.  
Fikri Mülkiyet Hakları Atölyesi Düzenlendi.

Bakanlığımız ile Türk Patent ve Marka Kurumu işbirliğinde imzalanan işbirliği protokol doğrultusunda, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde ilçelerimizde kurulan İlçe Sınai Mülkiyet Birimleri'nde, Mesleki Eğitim ve Ortaöğretim kurumlarında görevli öğretmenlerimiz ile "Fikri Mülkiyet Hakları Atölyesi düzenlendi.

 

Atölyede sınai mülkiyet hakları ile ilgili ayrıntılı bilgi veren Ar-Ge Biriminde görevli Sınai Mülkiyet İl Koordinatörü Arzu Salbaş Fikri Mülkiyet Hakları ile ilgili bilgilendirme sunumu; Atölyenin ikinci bölümünde Erenler Bilim Sanat Merkezi'de görevli Fizik öğretmeni Aydın Boğaz Sınai mülkiyet başvuru süreçleri hakkında atölye çalışması gerçekleştirdi.

24-02-202224-02-202224-02-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.