SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Erenler ilçesinde bulunan Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.  
Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesine Ziyaret

  Öğrencilerin derslerine katılan Müdürümüz Savaşçı, Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesinin proje okulu olarak eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen #NehirProjesi ile öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmaya yönelik çalışmalardan söz etti. Müdürlüğümüzce geçen sene uygulamaya konulan özel bilişim sistemi sayesinde 12. sınıf öğrencilerimize yönelik yapılan izleme sınavları sonuçlarının detaylı bir biçimde görülebildiğini ifade etti. Öğrencilerimizin bu imkân sayesinde kazanımlarla ilgili eksiklerinin farkına vararak önlem alabildiğine değindi.

 

  Bakanlığımız tarafından ücretsiz ders kitaplarının yanı sıra yardımcı kaynakları öğrencilerimizle buluşturulmasından da büyük memnuniyet duyduğunu söyleyen Müdürümüz Savaşçı, Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e şükranlarını ifade etti. Akademik başarının yanında sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerle de ilgili olarak da Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce #SanatSakarya, #SporSakarya gibi çatı projelerimizin etkinliklerinin okulların açıldığı ilk günden itibaren öğrencilerle buluşturulduğunu söyleyen Müdürümüz Savaşçı, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diledi.

 

29-09-202229-09-202229-09-202229-09-202229-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.