SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Akreditasyonu 2. Uygulama Dönemi Başlangıç Toplantısı Yapıldı
Erasmus+ Akreditasyonu kapsamında okul eğitimi, meslekli eğitim ve yetişkin eğitimi alanında konsorsiyum üyesi okulların okul müdürleri ve irtibat kişileri ile 2022 yılı başlangıç toplantısı gerçekleştirildi.![Erasmus+ Akreditasyonu 2. Uygulama Dönemi Başlangıç Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_12/29200200_WhatsApp_Image_2022-12-29_at_19.41.22_2.jpg)
Okul eğitimi alanında 20 okul, mesleki eğitim alanında 12 meslek lisesi ve yetişkin eğitimi alanında 6 kurum ile yapılandırılmış kurs, işbaşı izleme, öğrenci hareketliliği, öğretmen/eğitim görevlendirme, uzman daveti ve staj hareketliliği faaliyetleri yürütülmesi planlanıyor.
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün stratejik planında yer alan hedefleri uluslararası boyuta taşımak için bir fırsat olan Erasmus+ programı ile ilgili faaliyetler Müdürlüğümüz koordinasyonunda sürdürülmeye devam edecek.