SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmene Evinde Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında emektar öğretmenimiz Hasan Taş'ı evinde ziyaret etti. 
Emekli Öğretmene Evinde Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında emektar öğretmenimiz Hasan Taş'ı evinde ziyaret etti. Öğretmenlik ve çocuk sevgisi gibi konularda sohbet edilen ziyarette Müdürümüzün hediyeleri öğretmenimizi mutlu etti.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz "Hocam, sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var, her zaman sizin yanınızda ve emrinizdeyiz; istediğiniz zaman kapımız da telefonumuz da açık olacaktır. Bizlerin davetini kabul ederek göstermiş olduğunuz bu nezaketten dolayı teşekkür ederim." dedi. Emektar öğretmenimiz, Müdürümüze "Sizde pozitif bir enerji görüyorum. İnanıyorum ki Sakarya maarif camiasına değer katacak, yaptıklarınızla gönüllerde iz bırakacaksınız. Bu heyecanı ve dinamizmi sizde görüyorum." ifadelerini kullandı.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, "Özellikle öğrencilerimizin yetişmesi için bütün detayları değerlendiriyoruz. Devraldığımız nöbeti en güzel şekilde tutmak, Sakarya'mıza iz bırakacak çocuklarımızın mutlu ve başarılı gelecekleri için gece gündüz demeden çalışmak üzere görevdeyiz." dedi.

26-11-202126-11-202126-11-2021

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.