SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yatırımları Devam Edecek

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, göreve başlamasından sonra gerçekleştirdiği il protokolü ziyaretleri kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Eğitim Yatırımları Devam Edecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Mardin’den ilimize atanan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun tecrübeli bir eğitimci olduğunu ifade ederek, Sakarya ilinin eğitim göstergelerinin çok daha iyi seviyelere ulaşması için gereken desteği her zaman vermeye devam edeceklerini söyledi. Toçoğlu, Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin son yıllarda ilimize çok sayıda eğitim yatırımı kazandırdığına dikkat çekerek; “Büyükşehir Belediyesi olarak şehir merkezinde 32 derslikli bir İmam Hatip Lisesi inşa ettik. Ayrıca ilçe belediyelerimizin de bu yöndeki çalışmaları devam ediyor. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi yeni eğitim hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz. Yeni müdürümüze görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

 

 İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ise Büyükşehir Belediyesi ile kurumsal işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Ziyarete Maarif Müfettişleri Başkanı Fuat Kara ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şükrü Yıldız da katıldı.

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.