SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Durmuş'tan Öğrencilere "Hayırlı Ramazanlar"
Sakarya Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, bu haftaki pazartesi mesajında öğrencilere yarın başlayacak olan ramazan ayıyla ilgili güzel temennilerde bulundu.![Durmuş'tan Öğrencilere](/meb_iys_dosyalar/2021_04/12104607_DurmuY_pazartesi_mesajY_12.04_1.jpg)
Sakarya Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, bu haftaki pazartesi mesajında öğrencilere yarın başlayacak olan ramazan ayıyla ilgili güzel temennilerde bulundu.
Durmuş mesajında şu ifadelere yer verdi:
Ramazan arifesinden hepinize günaydın! :)
Yarın gönüllerin sultanı ramazan başlıyor çocuklar. İftar bereketi, sahur heyecanı ve kendimizi dinleyip ruhumuzu ilahi huzurda dinlendirmenin tam zamanı. Sıhhat ve şifa bulmak duasıyla hayırlı ramazanlar diliyorum.
Not: Tatil değil, ramazan! :)