SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Durmuş’tan bayram öncesi okul ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, eğitim öğretim yılı sona ermesine rağmen okul ziyaretlerini sürdürüyor.
Durmuş’tan bayram öncesi okul ziyareti

Adapazarı ilçesine bağlı Murtaza Erdoğan İlkokulu’nu ziyaret eden Durmuş, okul binasında incelemelerde bulundu, seminer çalışmasındaki öğretmenlerle eğitim yılının genel bir değerlendirmesini yaptı.

 

Murtaza Erdoğan İlkokulu Müdürü Yılmaz Durmuş’tan bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü, öğretmenlerle yaptığı sohbet toplantısında, geçtiğimiz hafta tamamlanan eğitim öğretim yılında ilimiz genelinde başarılı bir dönem geçirildiğini ifade etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, bayram sonrası bir hafta süreyle seminer çalışmalarına devam edecek olan öğretmenlerimizin 22 Haziran Cuma akşamından itibaren yaz tatiline çıkacaklarını belirterek; “Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin ve tüm eğitim camiamızın Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, bayramın milletimize, İslam âlemine ve tüm dünya insanlarına barış, huzur ve refah getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim. Ayrıca eğitim camiamıza sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir yaz tatili dilerim.” dedi.

14-06-201814-06-201814-06-201814-06-201814-06-2018

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.