SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Büyük Onarım Çalışmaları Devam Eden Kocaali Atatürk Ortaokulu Ziyaret Edildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı; Kocaali İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdulkadir Güneş ve İnşaat Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç ile birlikte büyük onarım kapsamında çalışmaların sürdürüldüğü Kocaali Atatürk Ortaokulunda incelemelerde bulundu.
Büyük Onarım Çalışmaları Devam Eden Kocaali Atatürk Ortaokulu Ziyaret Edildi

Yetkililerden büyük onarım faaliyetleri hakkında bilgi alan Müdürümüz Savaşçı, okulumuzda yürütülen büyük onarım kapsamındaki çalışmaların  herhangi bir aksama yaşanmadan titizlikle yürütülmesinin öğrencilerimizin mümkün olan en kısa sürede onarımı tamamlanmış okullarında eğitim öğretime devam etmeleri için çok önemli olduğunu belirtti.

 

İlimizde okullarımızın 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazırlıkları kapsamında detaylı bakım ve onarım faaliyetlerinin de sürüldüğü belirten Müdürümüz Savaşçı, Millî Eğitim Bakanlığımızın bu kapsamda çok büyük bütçeler ayırdığını ve yaz döneminin ilimizdeki okulların da yeni eğitim öğretim yılına hazırlıkları açısından çok verimli geçtiğini ifade etti.

30-08-202230-08-202230-08-202230-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.