SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balkan 2.si öğrenciye Durmuş’tan Kutlama

Serdivan Anadolu Lisesi öğrencisi Milli Kürekçi, Bulgaristan’da yapılan Balkan Kürek Şampiyonasında Yıldız Erkekler İki Çifte de Balkan 2.si olarak gümüş madalya kazandı.
Balkan 2.si öğrenciye Durmuş’tan Kutlama

Balkan 2.si öğrencimiz, Okul Müdürü Mehmet Gevher ve Beden Eğitimi Öğretmeni Esin Ersükmen ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti.

 

Milli Kürekçi öğrencimizi başarısından dolayı tebrik eden Durmuş, okullarımızda akademik bilginin yanısıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere her zaman büyük önem verdiklerini hatırlatarak, kazanılan başarıların diğer öğrencilerimize örnek olmasını diledi.

 

Ülkemizi ve ilimizi yurtdışında temsil etmenin çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, henüz lise ikinci sınıfta olan öğrencimizin elde ettiği başarıda emeği olan öğretmenlerini, okul yöneticilerini ve ailesini kutladı.

 

Serdivan Anadolu Lisesi’nde eğitim gören Milli Kürekçi öğrencimizin son kazandığı Balkan 2.liği başarısının yanında; Yıldız Erkekler Tek, Yıldız Erkekler Dört Çifte, Genç Erkekler Dört Çifte de Türkiye Şampiyonlukları bulunuyor.

  

23-10-201823-10-201823-10-201823-10-2018

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.