SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakırlı Okuluna Spor Salonu Yapılacak

Ferizli İlçesi Bakırlı İlkokulu ve Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Zeki Şendoğan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret etti. 
Bakırlı Okuluna Spor Salonu Yapılacak

Bakırlı Okulu Aile Birliği Başkanı Şendoğan, okullarının ihtiyacı olan spor salonu için proje hazırladıklarını belirterek, projenin bir an önce hayata geçirilmesi noktasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Kuntoğlu’ndan destek istedi. Okuldaki eğitim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinin de yapıldığı ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, çocuklarımızın akademik eğitim çalışmalarının yanı sıra, spor ve benzeri kültürel faaliyetlerde bulunmasının da çok önemli olduğunu ifade ederek, Bakırlı İlkokulu ve Ortaokulu için hazırlanan spor salonu projesiyle ilgili gerekli yazışmaların hemen yapılacağını belirtti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Kuntoğlu, okullarının önemli ihtiyacı için proje hazırlayan Bakırlı İlkokulu ve Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Zeki Şendoğan’a eğitime katkılarından dolayı teşekkür etti.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.