SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlıktan Okullarımıza Teşekkür Belgesi

Bakanlıktan Okullarımıza Teşekkür Belgesi

Bakanlıktan Okullarımıza Teşekkür Belgesi

Millî Eğitim Bakanlığı, fark oluşturan çalışmalarından dolayı okullarımızı ve eğitim kurumlarımızı Teşekkür Belgesi'yle ödüllendiriyor.

 

Sapanca Halk Eğitim Merkezi

"Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulamalar Örnekleri" yarışmasında dereceye giren Sapanca Halk Eğitim Merkezine MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük imzasıyla Teşekkür Belgesi gönderildi. Sapanca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Selahattin Çağır ile dereceye giren çalışmayı gerçekleştiren cam altı sanatları usta öğreticisi Rabiye Alpcan'a gönderilen Teşekkür Belgeleri, İl MEM Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürü Yakup Çakmak tarafından takdim edildi.  

 

TOBB Meslek Lisesi

Covid-19 salgını sürecinde ihtiyaç duyulan maske, tulum vb. üretimleri gerçekleştiren Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Teşekkür Belgesi verildi. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu imzasıyla gönderilen Teşekkür Belgesi İl MEM Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Sedat Bezci tarafından okul müdürü Esin Yalçın'a takdim edildi.

 

Durmuş'tan Kutlama

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, başarılı çalışmalarından dolayı Bakanlık tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilen Sapanca Halk Eğitim Merkezi ile Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yönetici ve öğretmenlerini tebrik etti.

 

08-02-202108-02-202108-02-2021

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.