SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aşağıçalıca İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında öğrencilerimize daha iyi bir eğitim ortamı sunmak amacıyla ilimiz genelinde tüm okullarda çalışmalar devam ediyor. 
Aşağıçalıca İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Aşağıçalıca İlk ve Ortaokuluna bu kapsamda bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Ziyaretinde tüm alanlarda incelemelerde bulunan Müdürümüz Savaşçı, Aşağıçalıca İlk ve Ortaokulu yöneticileri ile 2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

 

Sürdürülen çalışmalardaki gayretlerinden dolayı okul yöneticilerine teşekkür eden Müdürümüz Savaşçı, hazırlıkların mümkün olan en kısa sürede tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizi en iyi şekilde karşılamak üzere  tüm tedbirlerin alındığını söyledi.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'nın uygulanan hazırlık çalışmalarını değerlendirdiği ziyarete Hendek İlçe Millî Eğitim Müdürü Sabri Doğan ve İnşaat ve Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç eşlik etti.

19-07-202219-07-202219-07-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.