SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi’nden Milli Eğitime Ziyaret

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi, 42. Çalışma dönemi münasebetiyle ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. AGD yöneticileri Vali Hüseyin Avni Coş’un ardından İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na da bir ziyaret gerçekleştirdi.
Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi’nden Milli Eğitime Ziyaret

AGD Şube Başkanı Hasan Zengin, Şube Başkan Yardımcısı Muhammet Öztopaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammet Aydın ve Harun Delikurt, Üniversite Komisyonu Başkanı Yavuz Saygın, Hanımlar Komisyonu Temsilcisi Cahit Baykal, Liseler Komisyonu Başkanı Mücahit Mahmut Köroğlu, Liseler Komisyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Harun Uysal, Furkan Sürün, Mustafa Öztürk, İmam Hatipler Komisyonu Başkanı Ali Ahmet Çelik ve Ortaokullar Komisyonu Başkanı Recep Ali Soy hazır bulunduğu ziyarette AGD’nin bu yıl düzenleyeceği faaliyetler hakkında bilgi verildi.

42. Dönemde yapılacak olan genel faaliyetlerden bahseden Şube Başkanı Hasan Zengin’in ardından, Şube Liseler Komisyonu Başkanı Mücahit Mahmut KÖROĞLU liselere özel olarak hazırlanan Siyer-i Nebi Yarışması, Sosyal Medya İlmihali projesi ve gençlere yönelik seminer, konferans ve yazılı bildiri dağıtımı ile alakalı bilgilendirmede bulundu.

Anadolu Gençlik Derneği’nin ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu eğitime yönelik faaliyetlere her zaman destek vereceklerini belirterek, AGD’ye yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

26-10-201626-10-201626-10-2016

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.