SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akyazı İlçesi’ne Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, ilimizdeki görevinin üçüncü gününde Akyazı İlçesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Akyazı İlçesi’ne Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl 9.su düzenlenen Arapça Yarışmalarının ortaokullar final bölümüne katılmak için gittiği Akyazı’da Kaymakam Mehmet Fatih Çiçekli’yi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir’i ayrı ayrı ziyaret eden Durmuş, eğitim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Akyazı Kaymakamlığına vekalet eden Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, ilimizin yeni İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu belirterek, yeni görevinde başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, Sakarya’nın eğitimini bugünkü mevcut durumundan daha üst seviyelere çıkarmak için elbirliğiyle çalışacaklarını ifade ederek, İlçelerde kaymakamlarımızın vereceği desteklerin çok önemli olduğunu belirtti.

Akyazı ziyaretinde ilçe milli eğitim müdürlüğünü de ziyaret ederek ilçe müdürü Recep Özdemir’den eğitim çalışmaları hakkında bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya’nın en büyük ilçelerinden biri olan Akyazı’da eğitim başarısının çok daha yukarılara çıkarılmasının ilin genel başarı düzeyinin artırılmasında önemli etken olduğunu belirtti. 

05-04-201805-04-2018

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.