SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akyazı Alaağaç Mahallesi'ne İki Yeni Okul Kazandırılıyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Akyazı Kaymakamı Yakup Güney ile birlikte Akyazı Alaağaç Mahallesi'nde yapımı devam eden iki adet yeni okul binası inşaatında incelemelerde bulundu.
Akyazı Alaağaç Mahallesi'ne İki Yeni Okul Kazandırılıyor

Biri 8 diğeri 16 derslikli projelendirilen binalar hakkında yetkililerden bilgi alan Müdürümüz Savaşçı, amaçlarının öğrencilerimizi mümkün olan en kısa sürede modern yeni okul binalarına kavuşturmak olduğunu belirtti.

 

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in Sakarya ziyareti esnasında çok önemli eğitim yatırımlarının da müjdesininin verildiğini söyleyen Müdürümüz Savaşçı, Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e minnetlerini ifade ederken ilimizin eğitim altyapısının geliştirilmesine yönelik vermiş oldukları önemli desteklerinden dolayı Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım'a Milletvekillerimiz Sayın Ali İhsan Yavuz'a, Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek'e, Sayın Kenan Sofuoğlu'na ve Sayın Recep Uncuoğlu'na şükranlarını ifade etti. İnşa edilen yeni okulların fiziki olanakları, atölye, donanım ve sunduğu fırsatlarla Sakarya'da eğitime önemli bir katkı sağlayacağına değindi.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'nın ziyaretinde Akyazı İlçe Millî Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç ve Akyazı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri de hazır bulundular.

02-09-202202-09-202202-09-202202-09-202202-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.