SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Çocuk Uyum Eğitimi Programı Kapsamında Şeker Anaokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, aile çocuk uyum eğitimi programı kapsamında Şeker Anaokulunu ziyaret etti.
Aile Çocuk Uyum Eğitimi Programı Kapsamında Şeker Anaokuluna Ziyaret

  Bakanlığımız tarafından bu yıl ilk kez uygulanan yeni uyum eğitiminin ikinci günü aile çocuk uyum eğitimi etkinlikleriyle sürdürüldü. Etkinlikler kapsamında öğretmenlerimiz tarafından veli ve öğrencilerimize okulun iç ve dış alanları tanıtıldı.

 

  İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Bakanlığımızca öğrenci, aile, öğretmen iş birliğinin arttırılması amacıyla hayata geçirilen bu yeni uygulama ile öğretmenlerimiz tarafından ailelere yönelik yüz yüze bilgilendirme toplantılarının da gerçekleştirildiğini söyledi.

 

  Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in eğitimde fırsat eşitliği konusu üzerinde hassasiyetle durduğu okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması amacına yönelik planlanan çalışmalara değinen Müdürümüz Savaşçı, Valiliğimiz himayesinde ilimizde sürdürülen Önce Okul Öncesi projesinin genişletilerek 2022-2023 eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirtti.

 

  Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dilerken çocuklarımız için fedakârca destek veren öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize teşekkür etti.

06-09-202206-09-202206-09-202206-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.