SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adapazarı Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Adapazarı Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okulda devam eden 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı hazırlıklarını yerinde inceledi.
Adapazarı Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerimizin öncelikle çok daha güvenli ve modern ortamlarda eğitim görmeleri adına tüm imkânların seferber edildiğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Savaşçı, tüm birimlerimizin okullarımızın yeni eğitim-öğretim yılına hazır olarak başlaması noktasına odaklanarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Bakanlığımızın ücretsiz olarak dağıttığı ders kitaplarıyla birlikte yardımcı kaynakların da hazır bulunduğunu belirten Müdürümüz Savaşçı, yeni eğitim-öğretim yılına eksiksiz bir şekilde başlamak adına okullarımızda tüm planlamaların ve hazırlıkların yapıldığını ifade etti.

29-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.